top of page

Celkové rekonstrukce interiérů

Zajistíme pro Vás kompletní rekonstrukci interiéru Vašeho bytu či domu na klíč. S námi se nemusíte bát rekonstruovat, máme mnohaletou praxi v realizaci staveb a prověřené řemeslníky se zkušenostmi. O vše se Vám postaráme.
 

Pro zákazníky realizujeme ve spolupráci s naším truhlářem i výrobu nábytku na míru. Zajistíme výrobu a instalaci kuchyňských linek, vestavěných skříní, knihoven, stolů a případně dalšího nábytku na přání včetně všech nutných přípravných prací  

Kompletní rekonstrukce interiéru bytu přináší mnoho starostí, nervů a investovaného času. Pokud hledáte poctivého, odborného a spolehlivého partnera pro kompletní rekonstrukci Vaší domácnosti bez vymyšlených více prací a jiných neseriózních fint, jste na našich stránkách správně. S námi bude rekonstrukce radost, nikoli starost.

Realizace rekonstrukce může trvat 3 až 8 týdnů v závislosti na rozsahu a složitosti prací a instalace zařizovacích předmětů atd. Jednotlivé etapy prací na sebe musí ideálně navazovat, a musí být zajištěna správná koordinace jednotlivých profesí. Celý tento náročný proces pro Vás zajistíme a garantujeme Vám jeho hladký průběh. V případě kompletní rekonstrukce bytu na klíč je třeba počítat se 6-8 týdny. Rekonstrukce může v případě hladkého průběhu končit i dříve, ale seriózní přístup je nechat si nějaké časové rezervy, aby byl finální výsledek skutečně perfektní.

Co vše pro Vás ještě zařídíme?

  • Bude- li potřeba, připravíme pro Vás stavební projektovou dokumentaci.

  • Pokud rozsah rekonstrukce bude vyžadovat ohlášení prací příslušnému stavebnímu úřadu nebo stavební povolení, vyřídíme vše za Vás!

  • Můžete využít službu našeho designéra, který Vám prostřednictvím kvalitní počítačové 3D vizualizace připraví možné dispoziční řešení interiéru bytu a dále návrhy prvků interiérů, vč. barevnosti a materiálového řešení i ve více verzích.

  • Spolupracujeme s dodavateli vybavení interiérů, poradíme Vám jak správně a optimálně vybrat vhodné zařízení, materiály, podlahy, obklady, dlažbu, sanitární keramiku, nábytek a vybavení pro celý Váš interiér.

  • Naši specialisté Vám zdarma připraví výhodný návrh financování od banky či stavební spořitelny.

Chtěli byste také začít rekonstruovat?

Neváhejte nás kontaktovat k domluvení nezávazné schůzky.

bottom of page