Kompletní rekonstrukce na klíč s prověřenými profesionály v Praze  

Realizace kuchyní a jiného nábytku na míru

Kuchyni Vám zařídíme dle Vašeho přání komplet na klíč:

  1. Provedeme všechny přípravné práce pro instalaci Vámi vybrané kuchyně na míru

  2. Vyrobíme, dodáme a namontujeme kuchyňskou linku či jiný nábytek vždy dle dohod včas, řádně a montáž zvládneme napoprvé. U nás máte jistotu sehranosti týmu a všech služeb pod jednou střechou, odpadá tak stres z nesladěnosti mezi výrobou, dodávkou a montáží.
     

Kuchyňská linka na míru od našeho truhláře

Ať již si vyberete jakékoliv řešení kuchyňské linky, náš truhlář dokáže Vaše přání uskutečnit. Navíc se postaráme o koordinaci potřebných prací a celkový dohled nad vytouženým výsledkem. S námi můžete mít novou pěknou kuchyň šitou přímo Vám na míru v nejrůznějších materiálech a barvách se zárukou. Samozřejmostí je naplánování a realizace všech nutných přípravných prací od demontáže, odvozu stávající linky se spotřebiči, přes zednické, instalatérské, podlahářské, elektro a další nutné práce. Vše tak můžete řešit pouze s jediným dodavatelem, který má se svým týmem vyladěné všechny technologické postupy a procesy. Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme Vám najít to správné řešení k Vaši spokojenosti na klíč.

Vestavěná skříň, knihovna, stůl a jiný nábytek na míru od našeho truhláře

Rádi byste získali do Vašeho interiéru jiný nábytek na míru?  Není problém! Stejně jako kuchyňské linky vyrobíme na Vaše přání vestavěné skříně, knihovny, stoly a jiné truhlářské výrobky. Zadejte si u nás poptávku přes náš online formulář "Vložte poptávku online" nebo nám přímo zavolejte, domluvíme další ideální postup.

Příprava pro instalaci Vámi již vybrané kuchyně na míru

Zajistíme pro Vás nezbytné stavební práce a úpravy jako přípravu nového prostoru před montáží kuchyňské linky objednané případně u Vašeho jiného dodavatele kuchyní.

Zajistíme demontáž a ekologickou likvidaci staré kuchyně, odstraníme existující podlahy a obklady a zajistíme veškeré stavební úpravy prostoru, dále i přípravu rozvodů elektřiny, vody a položení nové podlahy či instalaci obkladů. Pokládku podlahových krytin, elektroinstalační a vodo instalatérské práce a obkladačské práce zrealizujme v souladu s instalačními plány od Vámi zvoleného dodavatele kuchyní.

Co vše pro Vás ještě zařídíme?

  • Bude- li potřeba, připravíme pro Vás stavební projektovou dokumentaci.

  • Pokud rozsah rekonstrukce bude vyžadovat ohlášení prací příslušnému stavebnímu úřadu nebo stavební povolení, vyřídíme vše za Vás!

  • Můžete využít službu našeho designéra, který Vám prostřednictvím kvalitní počítačové 3D vizualizace připraví možné dispoziční řešení interiéru bytu a dále návrhy prvků interiérů, vč. barevnosti a materiálového řešení i ve více verzích.

  • Spolupracujeme s dodavateli vybavení interiérů, poradíme Vám jak správně a optimálně vybrat vhodné zařízení, materiály, podlahy, obklady, dlažbu, sanitární keramiku, nábytek a vybavení pro celý Váš interiér.

  • Naši specialisté Vám zdarma připraví výhodný návrh financování od banky či stavební spořitelny.