top of page

O naší firmě

Levnerekonstrukcebytu.cz s.r.o. je česká firma, která se specializuje na celkové rekonstrukce interiérů, rekonstrukce bytových jader, koupelen a realizaci kuchyní - vše na klíč.

Naše služby nabízíme v Praze a okolí. Náš tým spolehlivých řemeslníků zajišťuje zednické, elektrikářské, instalatérské, topenářské, obkladačské, podlahářské, malířské a další práce.

Naši řemeslníci mají mnohaleté zkušenosti a dokončují práce ke spokojenosti zákazníků. Jsme prozákaznická firma a naši zákazníci si již v čase ověřili, že jsme poctivý, spolehlivý partner pro rekonstrukce interiérů. Pokud pro svou rekonstrukci hledáte někoho, u koho se nespálíte, kdo Vás neošidí, nepodvede a na koho se opravdu můžete spolehnout, jste u nás správně. Žádný člověk není neomylný, i u nás se samozřejmě může stát nějaká drobná chyba, ale s námi máte jistotu, že ji vždy ihned napravíme k Vaší spokojenosti a ke všemu se postavíme čelem. Mluví za nás naše výsledky práce a spokojenost zákazníků.

Firmu jsme založili po osobních špatných zkušenostech s nespolehlivými řemeslníky a neseriózními subjekty na stavebním trhu, abychom vytvořili férovou, poctivou a skutečně prozákaznickou firmu. Využili jsme nejenom našich zkušeností a dovedností, ale i odborníků v různých oborech stavebnictví tak, abychom vytvořili firmu, s níž se nebudete muset bát rekonstruovat a bude pro Vás radost s ní spolupracovat. Zkrátka naše společnost funguje přesně tak, jak bychom si my sami jako zákazníci představovali úroveň, poctivost a kvalitu poskytovaných služeb ve stavebnictví. 

 

Péče o zákazníky nás baví. Do další práce nás nabíjí Vaše spokojenost a radost z výsledku, protože jedině tak má naše práce smysl a přidanou hodnotu. My nechceme jenom pracovat, abychom si vydělali peníze, my chceme předávat radost a trvalé hodnoty našim zákazníkům, to je smyslem naší práce a to nás naplňuje!

Důraz klademe vždy na ucelenost poskytovaných služeb, otevřenou, transparentní komunikaci se zákazníky a kvalitu provedených prací. Od řemeslníků přes stavbyvedoucí až k vedení firmy děláme všichni maximum pro Vaši spokojenost. Našim společným cílem je maximálně spokojený zákazník a naplnění našeho firemního kréda „Kvalitně, profesionálně a poctivě“.

Jaké jsou výhody spolupráce s naší profesionální firmou?

  • Odborná konzultace, nezávazná cenová nabídka, poctivost.

  • Garance transparentního rozpočtu. Férová smlouva o dílo. Záruky za jakost díla min. v délce 24 měsíců.

  • Stavbyvedoucí dohlížející na průběh prací od jejich zahájení až po předání díla.

  • Možnost příznivého financovaní úvěrem, s jehož výběrem Vám rádi pomůžeme.

bottom of page