top of page

Rekonstrukce bytových jader a koupelen

Zajistíme pro Vás kompletní rekonstrukci bytového jádra a koupelny v požadované kvalitě materiálu a vysoké kvalitě prováděných řemesel na klíč.

Rekonstrukce bytového jádra patří k nejčastějším rekonstrukcím zejména v panelových domech, kde se jedná o odstranění starého bloku. Tento typ rekonstrukcí je u nás velmi často poptáván, zákazníci totiž vědí, že u nás najdou potřebnou odbornost, spolehlivost a kvalitu. U tohoto typu rekonstrukcí často dochází ke změnám dispozice původního jádra z důvodu nevhodných rozměrů, přemístění zařízení koupelny a WC a rovněž tak i renovaci vstupní chodby, předsíně bytu a kuchyně.  Při rekonstrukci bytového jádra zajistíme následující práce: demontáž, odvoz a ekologickou likvidace odpadu, vyzdění nových stěn či jejich výstavbu ze sádrokartonu, sádrokartonové podhledy, elektroinstalační a vodo instalatérské práce, montáž zařizovacích předmětů, podlahářské, obkladačské a další práce. 

Co vše pro Vás ještě zařídíme?

  • Bude- li potřeba, připravíme pro Vás stavební projektovou dokumentaci.

  • Pokud rozsah rekonstrukce bude vyžadovat ohlášení prací příslušnému stavebnímu úřadu nebo stavební povolení, vyřídíme vše za Vás!

  • Můžete využít službu našeho designéra, který Vám prostřednictvím kvalitní počítačové 3D vizualizace připraví možné dispoziční řešení interiéru bytu a dále návrhy prvků interiérů, vč. barevnosti a materiálového řešení i ve více verzích.

  • Spolupracujeme s dodavateli vybavení interiérů, poradíme Vám jak správně a optimálně vybrat vhodné zařízení, materiály, podlahy, obklady, dlažbu, sanitární keramiku, nábytek a vybavení pro celý Váš interiér.

  • Naši specialisté Vám zdarma připraví výhodný návrh financování od banky či stavební spořitelny.

Chtěli byste také začít rekonstruovat?

Neváhejte nás kontaktovat k domluvení nezávazné schůzky.

bottom of page