top of page

OPRAV DŮM PO BABIČCE

DOTAČNÍ PROGRAM

view-deserted-decaying-house-nature.jpg
happy-couple-with-keys-new-apartment.jpg

Cesta k vysněné rekonstrukci nebyla nikdy snazší

Nabízíme kompletní servis v rámci dotačního programu Zelená úsporám, Nová zelená úsporám a Oprav dům po babičce. Jsme připraveni Vám pomoci s vyřízením dotace, zajištěním financování a především - kompletní řešení Vašich potřeb od dodání technologií (čerpadlo, FVE) po dodávku stavebních prací až klidně ke kompletním rekonstrukci exteriéru/interiéru domu na klíč. 

Naše služby
skutečně od
A do Z

+

Konzultace a vyřízení dotace

Plánujete využití dotací pro Váš projekt? Nová zelená úsporám, Oprav dům po babičce atd. Nic z toho pro nás není problém. Dokážeme Vám pomoci s vyřízením dotace, na kterou máte nárok, a která Vám pomůže s realizací Vašeho záměru.

+

Projekt kompletní rekonstrukce na klíč

Jsme připravení zrealizovat celý Váš záměr na klíč. Naší nejčastěji poskytovanou službou je dodávka technologií a všech druhů stavebních činností dle požadavků, potřeb zákazníků. Máte např. starší dům? Chcete získat dotaci, zvýšit jeho energetickou účinnost  a zrealizovat kompletní rekonstrukci interiérů/exteriérů? Pro nás žádný problém!

+

Fotovoltaika

Uvažujete o instalaci FVE? Hledáte seriózního partnera, který Vás dokáže provést celým procesem? Chcete vědět, zda je to pro Vás vhodné řešení? Kontaktujte nás a my se Vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozveme.

+

Vyřízení financování

Už jsme společně přišli na to, s čím Vám můžeme pomoci, definovali jsme si záměr a máme rozpočet. Pokud hodláte projekt zafinancovat úvěrem, máme pro Vás spolupracující specialisty, kteří Vám s financování ochotně a profesionálně pomohou.

+

Nová střecha, fasáda, okna, topení, kuchyňská linka atd.

Jako generální dodavatel staveb jsme připravení pomoci Vám s dodávkou technologií a stavebních prací vázaných nejenom na dotace. Obraťte se na nás a my Vám po společné konzultaci sdělíme, zda Vám dokážeme pomoci s Vašimi plány. Primárně půjde o naše volné kapacity, kterých zákazníci hojně využívají, protože ne vždy najdou partnera tzv. na všechno. 

+

Tepelná čerpadla, klimatizace

Přemýšlíte o tepelném čerpadlu jako zdroji vytápění/ohřevu vody ve Vašem domě/bytu? Nabízíme tepelná čerpadla různých cenových kategorií, doporučíme Vám to, které bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám. S klimatizací to stejné!

250+

Stovky zrekonstruovaných bytů a domů po celé Praze a okolí. Jsme jednou z největších firem na poli rekonstrukcí.

Na našich stránkách naleznete více než 60 referencí od spokojených majitelů.

DJI_20220609_123116_527 2_edited.jpg

NAPIŠTE NÁM

Děkujeme za odeslání!

 • Black Instagram Icon
 • Bonusy
  - mladé rodiny získají bonus ve výši 50 tisíc korun na každé nezaopatřené dítě - žadatelé z Karlovarského, Moravskoslezského a Ústeckého kraje a z obcí podporovaných státem dostanou bonus 10 % z celkové výše dotace - žadatelé, kteří kromě dotace na zateplení požádají ve stejné žádosti o další úsporná opatření, dostanou kombinační bonus ve výši 10 tisíc korun za každou kombinaci
 • Na co lze dotaci použít?
  - komplexní zateplení domu/rekreačního objektu, kterým bude dosaženo požadovaných energetických úspor, nebo na stavbu nového rodinného domu umístěného na místě původního, žadatelem odstraněného rodinného domu - musí se jednat o starší budovy s pevnými základy, u nichž majitelé podali žádost o stavební povolení nebo ohlášení před 1.7.2013, za rodinný dům se přitom považuje například i obytná část zemědělského statku - nezáleží na způsobu nabytí nemovitosti - dům můžete koupit, zdědit apod. - současně lze požádat i o podporu dalších úsporných opatření, např. instalace fotovoltaiky, výměna zdroje tepla, ohřev vody, dešťovka, dobíjecí bod pro automobil atd.
 • Od kdy lze o dotaci požádat?
  - příjem žádostí by měl být spuštěn v září 2023 (přesné datum zatím není známo)
 • Kdo může o dotaci žádat?
  - ekonomicky aktivní vlastníci starších rodinných domů či rekreačních objektů využívaných k trvalému bydlení, - tj. zaměstnanci, zaměstnavatelé, osoby samostatně výdělečně činné, pracující důchodci, pracující studenti a učni, rodiče na mateřské dovolené - žadatel musí být majitelem domu/objektu a mít v něm nahlášen trvalý pobyt - při získání dotaci je nutné tuto podmínku dodržet po dobu 10 let
 • V jaké výši lze dotaci čerpat?
  - dotace pokryje 50 % způsobilých výdajů (vč. vypracování projektové dokumentace, okna, dveře apod.) - maximální částka je až 1 milion korun na komplexní zateplení, na ostatní úsporná opatření lze čerpat t prostředky z dotace - výhodou tohoto programu je, že celou dotaci obdrží žadatelé ze 100 % předem - žadatele budou moci využít zvýhodněný úvěr od stavební spořitelny (měl by být dostupný v průběhu roku 2024), který pokryje rozdíl mezi způsobilými výdaji a vyplacenou dotací, a to bez nutnosti zástavy nemovitosti

Profesionální přístup a skvělá kvalita. Jsme velice spokojení s výsledným provedením a především jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě firmu pana Zedníka. Byt nám bude dělat radost každý den.

Lukáš Mikula

bottom of page