top of page

OPRAV DŮM PO BABIČCE

DOTAČNÍ PROGRAM

view-deserted-decaying-house-nature.jpg
happy-couple-with-keys-new-apartment.jpg

Cesta k vysněné rekonstrukci nebyla nikdy snazší

Nabízíme kompletní servis v rámci dotačního programu Zelená úsporám, Nová zelená úsporám a Oprav dům po babičce. Jsme připraveni Vám pomoci s vyřízením dotace, zajištěním financování a především - kompletní řešení Vašich potřeb od dodání technologií (čerpadlo, FVE) po dodávku stavebních prací až klidně ke kompletním rekonstrukci exteriéru/interiéru domu na klíč. 

Naše služby
skutečně od
A do Z

+

Konzultace a vyřízení dotace

Plánujete využití dotací pro Váš projekt? Nová zelená úsporám, Oprav dům po babičce atd. Nic z toho pro nás není problém. Dokážeme Vám pomoci s vyřízením dotace, na kterou máte nárok, a která Vám pomůže s realizací Vašeho záměru.

+

Projekt kompletní rekonstrukce na klíč

Jsme připravení zrealizovat celý Váš záměr na klíč. Naší nejčastěji poskytovanou službou je dodávka technologií a všech druhů stavebních činností dle požadavků, potřeb zákazníků. Máte např. starší dům? Chcete získat dotaci, zvýšit jeho energetickou účinnost  a zrealizovat kompletní rekonstrukci interiérů/exteriérů? Pro nás žádný problém!

+

Fotovoltaika

Uvažujete o instalaci FVE? Hledáte seriózního partnera, který Vás dokáže provést celým procesem? Chcete vědět, zda je to pro Vás vhodné řešení? Kontaktujte nás a my se Vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozveme.

+

Vyřízení financování

Už jsme společně přišli na to, s čím Vám můžeme pomoci, definovali jsme si záměr a máme rozpočet. Pokud hodláte projekt zafinancovat úvěrem, máme pro Vás spolupracující specialisty, kteří Vám s financování ochotně a profesionálně pomohou.

+

Nová střecha, fasáda, okna, topení, kuchyňská linka atd.

Jako generální dodavatel staveb jsme připravení pomoci Vám s dodávkou technologií a stavebních prací vázaných nejenom na dotace. Obraťte se na nás a my Vám po společné konzultaci sdělíme, zda Vám dokážeme pomoci s Vašimi plány. Primárně půjde o naše volné kapacity, kterých zákazníci hojně využívají, protože ne vždy najdou partnera tzv. na všechno. 

+

Tepelná čerpadla, klimatizace

Přemýšlíte o tepelném čerpadlu jako zdroji vytápění/ohřevu vody ve Vašem domě/bytu? Nabízíme tepelná čerpadla různých cenových kategorií, doporučíme Vám to, které bude nejlépe odpovídat Vašim potřebám. S klimatizací to stejné!

250+

Stovky zrekonstruovaných bytů a domů po celé Praze a okolí. Jsme jednou z největších firem na poli rekonstrukcí.

Na našich stránkách naleznete více než 60 referencí od spokojených majitelů.

DJI_20220609_123116_527 2_edited.jpg

NAPIŠTE NÁM

Děkujeme za odeslání!

  • Black Instagram Icon

Profesionální přístup a skvělá kvalita. Jsme velice spokojení s výsledným provedením a především jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě firmu pana Zedníka. Byt nám bude dělat radost každý den.

Lukáš Mikula

bottom of page